Forum Stowarzyszenie Nieborowska 34 Strona Glowna Stowarzyszenie Nieborowska 34
Zapraszamy również na www.n34.pl
 
AlbumAlbum   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj sie, by sprawdzic wiadomosciZaloguj sie, by sprawdzic wiadomosci   ZalogujZaloguj 

Czy teraz można już bezpiecznie kupić u Was mieszkanie?

 
To forum jest zablokowane, nie mozesz pisac dodawac ani zmieniac na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mozliwosci zmiany postow lub pisania odpowiedzi    Forum Stowarzyszenie Nieborowska 34 Strona Glowna -> Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastepny temat  
Autor Wiadomosc
patrykkr
Kandydat


Dolaczyl: 24 Lut 2010
Posty: 2

PostWyslany: Sro Lut 24, 2010 12:25 pm    Temat postu: Czy teraz można już bezpiecznie kupić u Was mieszkanie? Odpowiedz z cytatem

Piszę do Was, gdyż bardzo zaskoczyło mnie co odkryłem, co znajduje się
w internecie pod hasłem "nieborowska 34".
Wczoraj oglądałem jedno z mieszkań w bloku i przyznam, że szczerze byłem zainteresowany kupnem. Teraz jestem kompletnie zaskoczony i prosiłbym o szersze wyjaśnienie - jak TERAZ wygląda sytuacja, szczególnie prawna z Państwa blokiem, czy mieszkania są nadal obciążone, czy wszystkie media są podłączone, a usługi świadczone. Czy jest sens nadal rozważać zakup mieszkania w tym miejscu?

Z góry dziękuję za pomoc i szczerą odpowiedź.

Pozdrawiam

Patryk
patrykkr@o2.pl
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
7c_Rex
Członek Stowarzyszenia Nieborowska 34


Dolaczyl: 16 Maj 2007
Posty: 683

PostWyslany: Sro Lut 24, 2010 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w tej chwili wszystko już jest ok, mieszkania jak każde inne, tyle ze maja fajnych sąsiadów - bo się znamy Smile
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer GG
11A_justyna
Członek Zarządu Stowarzyszenia


Dolaczyl: 14 Maj 2007
Posty: 866

PostWyslany: Czw Lut 25, 2010 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patryk - nie wiem czy dobrze obstawiam, że oglądasz mieszkanie 19C, więc sugerowałabym dobrze je sprawdzić.

Generalnie jak pisze Paweł - wyszliśmy z opresji, ale ostatnia rzecz jaka robiliśmy to proporcjonalna spłata US w Sopocie ( jeżeli ktoś chciał mieć czystą hipotekę ). Nie wiem czy właściciel tego mieszkania, które oglądasz również uregulował płatności w US - ale to sprawdzisz w KW.

Jeżeli widziałbyś jakieś wpisy na rzecz państwa Jakubowskich - te są do wykreślenia - odpowiednia dokumentacja znajduje się w sądzie wieczystoksięgowym więc nie powinno byc z tym problemu.

No i pozostaje sprawdzić czy nabywca - nie obciążył jeszcze czyms tego mieszkania po kupnie go od BMRu - ale to standardowo do sprawdzenia przez notariusza przy ewentualnym procesie zakupu lub poprostu sprawdź księgi.

W gratisie - faktycznie Sąsiedzi jakich nigdzie indziej nie ma Smile
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
patrykkr
Kandydat


Dolaczyl: 24 Lut 2010
Posty: 2

PostWyslany: Czw Lut 25, 2010 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie, nie, to nie 19c tylko 2c. Obecnie jest wynajmowane. Dzięki za odpowiedzi:)
Przyznam, że poza wątpliwościami prawnymi i finansowymi, mam jeszcze obawy jak wygląda stan techniczny bloku, ścian, instalacji itp., skoro był budowany przez tak nierzetelnego dewelopera, który nie płacił podwykonawcom.
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
7c_Rex
Członek Stowarzyszenia Nieborowska 34


Dolaczyl: 16 Maj 2007
Posty: 683

PostWyslany: Czw Lut 25, 2010 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o to pod nami Smile

jeśli chodzi o stan techniczny to narazie z tego co wiem nie wyszły żadne poważne wady, drobne usterki które są/były nie odbiegają wielkością od usterek jakie są w innych blokach gdzie byli "markowi" deweloperzy.

Jeśli chodzi o moje mieszkanie to nie mam żadnych zastrzeżeń co do jego wykonania, usterki były zgłoszone i usunięte na etapie odbioru.
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer GG
Wyswietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mozesz pisac dodawac ani zmieniac na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mozliwosci zmiany postow lub pisania odpowiedzi    Forum Stowarzyszenie Nieborowska 34 Strona Glowna -> Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mozesz pisac nowych tematow
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postow
Nie mozesz usuwac swoich postow
Nie mozesz glosowac w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group