Forum Stowarzyszenie Nieborowska 34 Strona Glowna Stowarzyszenie Nieborowska 34
Zapraszamy również na www.n34.pl
 
AlbumAlbum   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj sie, by sprawdzic wiadomosciZaloguj sie, by sprawdzic wiadomosci   ZalogujZaloguj 

Kupno mieszkania

 
To forum jest zablokowane, nie mozesz pisac dodawac ani zmieniac na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mozliwosci zmiany postow lub pisania odpowiedzi    Forum Stowarzyszenie Nieborowska 34 Strona Glowna -> Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastepny temat  
Autor Wiadomosc
2a_Grażyna
Prawie Lokator


Dolaczyl: 09 Cze 2007
Posty: 6

PostWyslany: Pon Mar 07, 2011 7:55 am    Temat postu: Kupno mieszkania Odpowiedz z cytatem

Witam,

Chcę sprzedać mieszkanie 1 pokojowe w tym bloku i kupić większe (2 pok, może 3), najchętniej też w tym bloku. Wspólne przeżycia i fajni sąsiedzi to powód, dla którego tu chciałoby się mieszkać.
Mam kupców na moją kawalerkę, również świetni ludzie.
Gdyby ktoś coś słyszał to proszę o szybki 'cynk'.

właścicielka obecnie nie mieszkająca w 2A Asia (tel 504 913 279)
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
4CG_kausy
Mieszkaniec


Dolaczyl: 12 Cze 2007
Posty: 93

PostWyslany: Pon Mar 14, 2011 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam na sprzedaż swoje mieszkanie ale w bloku 27. Przenoszę się kilka bloków dalej. 2 pokoje całkowiecie wykończone Zapraszam do zapoznania się zdjęcia zamieszczone są na mojej stronie
www.kaus-app.pl według ścieżki projekty wnętrza mieszkanie 42m2. kontakt do mnie też na stronie, na forum rzadko bywam.
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
2a_Grażyna
Prawie Lokator


Dolaczyl: 09 Cze 2007
Posty: 6

PostWyslany: Wto Mar 15, 2011 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro popdpisuję wstępą umowę kupna mieszkania kilka bloków dalej:), więc oferta kupna w tym bloku nieaktualna.
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mozesz pisac dodawac ani zmieniac na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mozliwosci zmiany postow lub pisania odpowiedzi    Forum Stowarzyszenie Nieborowska 34 Strona Glowna -> Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mozesz pisac nowych tematow
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postow
Nie mozesz usuwac swoich postow
Nie mozesz glosowac w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group